O NAS


MARAX jest polską firmą założoną w 1990 roku. Lata pracy na rynku polskim i europejskim oraz zdobyte doświadczenia powodują, że oferujemy towar najwyższej światowej klasy a przy tym atrakcyjnej cenie. Świadczą o tym tysiące naszych klientów, kupujących u nas w hurtowni w Polsce oraz na sklepach internetowych:

  • www.marax.pl (Sklep MARAX Klimatyzacja-Wentylacja-Ogrzewanie)
  • www.marax.eu (Sklep MARAX Centrum Sprzętu Ogrodniczego)

Marki XARAM Energy i XARAM Garden


XARAM ENERGY nagrzewnice olejoweXARAM Energy oraz XARAM Garden jest to marka urządzeń klasy PREMIUM mająca za zadanie dostarczyć najlepsze światowe urządzenia o najlepszym stosunku jakości do ceny. Urządzenia tych marek są specjalnie zamawiane u renomowanych światowych Producentów z najlepszym wyposażeniem i z podzespołami najwyższej jakości. Produkty XARAM Energy czy XARAM Garden charakteryzują się świetnym designem, najwyższej klasy wyposażeniem, przystępną ceną oraz ponadprzeciętną jakością z dłuższą gwarancją przewyższającą produkty konkurencyjne.
W woluminie marki XARAM Energy są przewoźne nagrzewnice olejowe z otwartą i zamkniętą komorą spalania TK oraz TK-ID (na bazie nagrzewnic Tiger King), nagrzewnice olejowe XDFT Exclusive, piece olejowe seria P, przewoźne ogrzewacze pomieszczeń – hotelowe TKH, parasole gazowe tarasowe INOX – Vulkan, Etna, Tekla, Watra i Helena, elektroniczne deski myjące seria Q-uality, elektryczne i gazowe nagrzewnice XE, niepalne i antystatyczne węże elastyczne do transportu gorącego powietrza XE oraz piecyki gazowe promiennikowe na butle propan-butan HT-H.

Godziny pracy firmy – biura handlowego i serwisu:
pon. – pt.  10.00 – 15.00

Kontakt:


Dział Grzewczy i Klimatyzacyjny:

1.) kom: +48 609 564 760;
e-mail: biuro@marax.pl


Dział Części Zamiennych:

1.) kom: +48 605 316 665
e-mail: serwis@marax.pl